Kolacja na specjalne okazje

Kto z nas nie pragnął, by pozostawić rutynę i wznieść się wysoko w stronę wolności? Dziś to możliwe! Zapewniamy organizację magicznych, podniebnych eventów w różnej konwencji dla szczególnych gości. Zorganizuj z nami niezwykłe wydarzenie, który pozwoli oderwać Was od codziennych spraw i pozostawi niezapomniane wspomnienia. Podczas ekskluzywnej kolacji przy latającym stole zaproszeni przez Ciebie goście poczują się, jak w niebie.

Z nami niebo jest na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy na nowatorską platformą kulinarną, która wykorzystuje dźwig do uniesienia w powietrze specjalnego stołu restauracyjnego. Dzięki temu rozwiązaniu kelnerzy serwują swoim gościom dania na wysokości 50 metrów nad ziemią. Tym samym zapewniamy uczestnikom kolacji najbardziej fascynujące doświadczenia, jakie można sobie wyobrazić, w całkowicie bezpieczny sposób.

Jubileusz firmy

Zorganizuj z nami niezapomniany jubileusz dla swojej firmy. Kolacja pod niebem będzie niezapomnianym przeżyciem dla Twoich pracowników i Klientów.

Promocja marki

Potrzebujesz nietypowej promocji swojej marki? Z nami to możliwe! Podniebny event będzie nietuzinkowym wydarzeniem, które na pewno nie pozostanie bez echa.

Oświadczyny

Chcesz, żeby Twoje oświadczyny były wyjątkowe? Zabierz swoją wybrankę w stronę gwiazd! Zapewnimy Wam niezapomniane chwile podczas zapierającej dech w piersiach kolacji w chmurach.

Wydarzenia masowe

A gdyby tak, obejrzeć koncert lub ulubiony mecz z innej perspektyw? Unieś się z nami nad stadionem i obserwuj ulubione wydarzenia „z lotu ptaka”.

Twój event w chmurach

Niebiańska uczta

Ekskluzywna podniebna kolacja z wybornym menu, serwowana przez najlepszych, polskich szefów kuchni, zapewni absolutnie niezapomniane przeżycia.

Sprawdź to z nami i skosztuj niezapomnianej 4 – daniowej kolacji komponowanej w ramach propozycji menu kuchni z całego świata.

 

U nas topowi szefowie kuchni są tylko dla Ciebie!

Bezpieczne bujanie w obłokach

Podczas kolacji w przestworzach zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby nasi goście zawsze czuli się całkowicie bezpiecznie.

Wykwalifikowana obsługa, szkolona przez międzynarodowe zespoły, dba o zachowanie wszelkich niezbędnych środków, by nasi goście mogli beztrosko cieszyć się niesamowitymi doznaniami podczas podniebnej kolacji.