29.05 - 08.06.2024

Dinner in the sky - Kolacja Ponad Szczytami Gór to wyjątkowe wydarzenie, które w tym roku zdobędzie serca miłośników finezji kulinarnej i niezapomnianych wrażeń. Przeżyj niebiańską ucztę w niepowtarzalnej scenerii. Skosztuj przysmaków na platformie zawieszonej 50 metrów nad ziemią. Smakuj i ciesz się panoramą Sudetów, która roztacza się nad Hotelem Seidorf pod Karpaczem.

Wyjątkową ucztę serwować będą najwybitniejsi polscy szefowie kuchni. Pokaz swoich niezwykłych kulinarnych umiejętności zaprezentują unosząc się na platformie Dinner in The Sky. Przygotowane przez mistrzów kulinarne perełki kuchni Polskiej degustować będziesz w przestworzach. Przed Tobą prawdziwa kuchnia wysokich lotów.

Poznaj wszystkich szefów kuchni!

Obserwuj nas na bieżąco!
Wszystkie aktualizacje dostępne na:

Kurt Scheller

29.05.2024

Szymon Bracik

02.06.2024

Andrea Camastra

03.06.2024

Dawid Łagowski

04.06.2024

Paweł Stawicki

05.06.2024

Rafał Borys

06.06.2024

Grzegorz Miśta

07.06.2024

Dawid Klimaniec

07.06.2024

Niezwykła lokalizacja

Hotel Seidorf *****powstał pod koniec XIX wieku na szczycie góry Kazalnica położonej 700 m n.p.m. w samym sercu Karkonoszy. Usytuowany jest w malowniczej, górnej części Sosnówki, niespełna 3 km od Karpacza. Bogata infrastruktura obiektu zaspokaja potrzeby nie tylko Gości poszukujących wytchnienia i ukojenia zmysłów, ale również amatorów aktywnego spędzania czasu w magicznym otoczeniu szczytów górskich.

Na czym polega doświadczenie?

Międzynarodowa idea

W ciągu ostatnich lat Dinner in the Sky przecięło niebo 60 krajów… Było w Europie, ale także w Australii, Japonii, Indiach, Dubaju, RPA, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie, w Chinach.

Z nami niebo jest na wyciągnięcie ręki!

Dinner in the Sky jest nowatorską platformą kulinarną, która wykorzystuje dźwig do uniesienia w powietrze specjalnego stołu restauracyjnego. Dzięki temu rozwiązaniu kelnerzy serwują swoim gościom dania na wysokości 50 metrów nad ziemią. Tym samym Dinnner in the Sky zapewnia uczestnikom kolacji najbardziej fascynujące doświadczenia, jakie można sobie wyobrazić, w całkowicie bezpieczny sposób.

Bezpieczne bujanie w obłokach

Podczas kolacji w przestworzach zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby nasi goście zawsze czuli się całkowicie bezpiecznie.

Wykwalifikowana obsługa, szkolona przez międzynarodowe zespoły, dba o zachowanie wszelkich niezbędnych środków, by goście Dinner in the Sky mogli beztrosko cieszyć się niesamowitymi doznaniami podczas podniebnej kolacji.

Niebiańska uczta

Ekskluzywna podniebna kolacja z wybornym menu, serwowana przez najlepszych, polskich szefów kuchni, zapewni absolutnie niezapomniane przeżycia.

Sprawdź to z nami i skosztuj niezapomnianej 4-daniowej kolacji komponowanej w ramach propozycji menu kuchni z całego świata.

U nas topowi szefowie kuchni są tylko dla Ciebie!

Wszystkie aktualizacje dostępne na

Zamów bilety na wybrane wydarzenie

szefowie-razem-fire

Dinner in the Sky

29.05-8.06.2024
Dinner in the sky - Kolacja Ponad Szczytami Gór to wyjątkowe wydarzenie, które w tym roku zdobędzie serca miłośników finezji kulinarnej i niezapomnianych wrażeń. Przeżyj niebiańską ucztę w niepowtarzalnej scenerii. Skosztuj przysmaków na platformie zawieszonej 50 metrów nad ziemią. Smakuj i ciesz się panoramą Sudetów , która roztacza się nad Hotelem Seidorf w Karpaczu.

szefowie-bitwa

Bitwa Szefów Kuchni

01.06.2024
Bitwa szefów kuchni to wspaniałe wydarzenie w którym podczas Kolacji dania będą serwowane przez dwóch szefów kuchni, a goście będą decydować o wygranej tego pojedynku. Już niebawem przedstawimy wszystkie szczegóły tego niezwykłego wydarzenia!